„Liverpool“ klubas „Carabao“ taurės aštuntfinalyje po įspūdingos kovos ir baudinių serijos 6:5 nugalėjo Londono „Arsenal“ ir iškovojo bilietą į kitą etapą.

Shkodranas Mustafi jau rungtynių pradžioje nukreipė kamuolį į savus vartus ir „Liverpool“ išsiveržė į priekį 1:0.

Lucasas Torreira 19-ąją minutę pirmasis prišokęs prie vartininko atremto kamuolio nukreipė jį į vartus ir išlygino rezultatą 1:1.

Martinelli 26-ąją minutę tiksliai pasiuntė kamuolį į vartus ir persvėrė rezultatą „Arsenal“ naudai 2:1. Netrukus futbolininkas antrą kartą šiame susitikime nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:1.

Jamesas Milneris pirmojo kėlinio pabaigoje sėkmingai realizavo teisėjo skirtą vienuolikos metrų baudinį ir sušvelnino rezultatą 2:3.

Ainsley‘us Maitlandas-Nilesas 54-ąją minutę pasiuntė kamuolį į tuščius likusius vartus ir „kanonieriai“ padidino persvarą 4:2.

Alexas Oxlade’as-Chamberlainas 62-ąją minutę puikiu smūgiu nuginklavo vartininką ir sušvelnino rezultatą 3:4.

Divockas Origi netrukus taip pat pasiuntė kamuolį į vartus ir atstatė šioje dvikovoje pusiausvyrą 4:4.

Josephas Willockas 70-ąją minutę nuostabiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir išplėšė „Arsenal“ pergalę 5:4.

D.Origi 94-ąją minutę puikiu smūgiu išplėšė baudinių seriją 5:5.

Jurgeno Kloppo auklėtiniai baudinių serijos metu realizavo visus penkis smūgius, tuo tarpu „Arsenal“ keturis ir „Liverpool“ iškovojo bilietą į kitą etapą.