Oklando „Golden State Warriors“ (1-3) komandos bėdos nesibaigia – patirtas dar vienas pralaimėjimas, kurio metu ranką susilaužė ekipos žvaigždė Stephenas Curry.

„Warriors“ namie 110:121 (14:43, 32:29, 21:23, 43:26) nusileido Fynikso „Suns“ (2-2).

S. Curry kairės rankos traumą patyrė trečiojo kėlinio pradžioje, kai po nesėkmingos atakos krito ant parketo, o vėliau dar ant jo užkrito Fynikso „Suns“ aukštaūgis Aronas Baynesas.

Snaiperis dar bandė likti aikštėje, bet „Warriors“ paprašė minutę pertraukėlę ir jį pakeitė, o vėliau S.Curry su komandos gydytoju nuėjo į rūbinę.

Kol kas nežinoma, kiek laiko S.Curry nežais, tačiau jis greitai negrįš.

Net ir su sveiku gynėju „Warriors“ neturėjo šansų prieš vienus iš praėjusio sezono autsaiderių, kai pirmą kėlinį pralaimėjo net 14:43.

Nugalėtojams Devinas Bookeris pelnė 31 tašką, „Warriors“ komandai 20 taškų surinko Ericas Paschallas.