Pergalę NBA iškovojo Majamio „Heat“ (3/1) komanda, kuri namuose 112:97 (29:26, 30:23, 29:21, 24:27) įveikė Atlantos „Hawks“ (2/2) klubą.

„Heat“ komandos oficialiose rungtynėse debiutavo Jimmy Butleris, kuris pataikė pirmuosius keturis savo metimus ir iš viso pelnė 21 tašką.

Tačiau dar geriau žaidė „Heat“ naujokas Tyleris Herro, kurio sąskaitoje 29 taškai. Jis vien per antrąjį kėlinį pelnė 19 taškų. 19 metų snaiperis dar pagerino „Heat“ klubo naujoko nuo suolelio pelnytų taškų rekordą, kuris anksčiau priklausė Michaelui Beasley.

Mačo nebaigė „Hawks“ komandos žvaigždė Trae Youngas, krepšininkas antrajame kėlinyje pasitempė čiurną ir po to aikštėje nebepasirodė.

Jis per 11 minučių spėjo pelnyti penkis taškus.

Atlantos klubas ir be savo žvaigždės laikėsi rungtynėse. Svečiai likus žaisti daugiau nei 3 minutėms buvo priartėję iki 11 taškų, tačiau kitos dvi „Hawks“ atakos buvo nerezultatyvios ir komanda neišsigelbėjo.

„Hawks“: Johnas Collinsas 30, Jabari Parkeris 12, DeAndre Bembry 9, Kevinas Huerteris 8.

„Heat“: Tyleris Herro 29, Jimmy Butleris ir Goranas Dragičius po 21, Bamas Adebayo ir Kendrickas Nunnas po 17.