Denverio „Nuggets“ (3/0) lieka be pralaimėjimų, kuri svečiuose 101:94 (21:28, 26:25, 30:17, 24:24) įveikė Sakramento „Kings“ (0/4) klubą.

Denverio komanda ketvirtojo kėlinio viduryje turėjo saugų pranašumą, bet vėliau spurtavusi „Kings“ priartėjo 88:90.

Svečiai rezultato persverti neleido ir paskutinę mačo minutę Jamalo Murray bei Gary Harriso taškai padėjo išlaikyti pranašumą.

J.Murray nugalėtojams pelnė 18 taškų, pralaimėjusiems Richaunas Holmesas surinko 24 taškus.

Denverio komanda yra viena iš trijų Vakaruose dar nepatyrusi pralaimėjimo, o „Kings“ – viena iš dviejų be pergalių.

Šiame mače žaidė trys serbai. Nikola Jokičius nugalėtojams pelnė 9 taškus, pataikęs 4 metimus iš 15, pralaimėjusiems Bogdanas Bogdanovičius pataikė 2 metimus iš 12 ir surinko 6 taškus, o Nemanja Bjelica įmetė 12 taškų.

„Nuggets“: Jamalas Murray 18, Gary Harrisas 17, Willas Bartonas 13, Masonas Plumlee 10, Nikola Jokičius (13 atk. kam.), Paulas Millsapas ir Jerami Grantas po 9.

„Kings“: Richaunas Holmesas 24 (13 atk. kam.), De‘Aronas Foxas 20 (9 rez. perd.), Harrisonas Barnesas ir Nemanja Bjelica po 12.