Domantas Sabonis buvo rezultatyviausias Indianos „Pacers“ (0/3) komandos žaidėjas, tačiau šiame sezone lieka be pergalių.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 94:96 (25:33, 28:26, 18:19, 23:18) pripažino Detroito „Pistons“ (2/2) pranašumą.

Lietuvis dvikovą pradėjo startiniame penketuke ir žaidė 39 minutes. Jis pelnė 21 tašką (7/16 dvit., 1/2 trit., 4/5 baud.), atkovojo 14 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, bet kartą suklydo ir dusyk prasižengė.

Jis atliko antrąjį sezono dvigubą dublį ir pataikė pirmąjį tolimą metimą.

„Pacers“ prieš „Pistons“ pralaimėjo antrą kartą per mažiau nei savaitę.

Paskutinėmis mačo sekundėmis Indianos klubo pergalę galėjo išplėšti T.J.Warrenas, tačiau puolėjo tolimas metimas buvo netikslus.

Likus 28,3 sekundėms „Pistons“ komandą į priekį išvedė Derrickas Rose‘as, kuris per visas rungtynes pataikė tik 4 metimus iš 16.

Detroito klubas pirmavo didžiąją dalį rungtynių. Paskutiniame kėlinyje „Pistons“ turėjo devynių taškų persvarą, bet „Pacers“ ją panaikino ir vienu metu pirmavo keturiais taškais.

„Pacers“: Domantas Sabonis 21 (14 atk. kam.), T.J.Warrenas 19, Mylesas Turneris 16, Malcolmas Brogdonas 15 (11 rez. perd., 8 atk. kam.).

„Pistons“: Christianas Woodas 19 (12 atk. kam.), Andre Drummondas 18 (18 atk. kam.), Luke‘as Kennardas 14, Bruce‘as Brownas 11, Derrickas Rose‘as 10.