Los Andželo „Clippers“ (2/1) komanda patyrė pirmąją nesėkmę, kuri svečiuose 122:130 (22:26, 33:29, 30:36, 37:39) pripažino Fynikso „Suns“ (2/1) pranašumą.

Prasidėjus paskutinei minutei komandas skyrė septyni taškai, bet tada tašką padėjo Devinas Bookeris, kuris smeigė tritaškį ir didino skirtumą iki dešimties taškų.

D.Bookeris nugalėtojams iš viso pelnė 30 taškų, iš jų 16 surinko paskutiniame kėlinye.

„Suns“ pirmavo beveik visas rungtynes, o paskutiniame ketvirtyje vienu metu turėjo 15 taškų persvarą.

Pralaimėjusiųjų gretose rezultatyviausias buvo Montrezlas Harrellas, surinkęs 28 taškus.

Kawhi Leonardas įmetė 27 taškus ir buvo arti trigubo dublio, o Paulas George‘as dar nerungtyniavo dėl peties operacijos.

„Clippers“: Montrezlas Harrellas 28, Kawhi Leonardas 27 (10 rez. perd., 8 atk. kam.), Lou Williamsas 23, JaMychalas Greenas 13, Patrickas Beverley 11.

„Suns“: Devinas Bookeris 30, Kelly Oubre 20, Frankas Kaminsky 18, Dario Šaričius 15 (10 atk. kam.), Aronas Baynesas 14, Tyleris Johnsonas 10.