21 taško persvarą išbarsčiusi Milvokio „Bucks“ (1/1) komanda patyrė nesėkmę, kuri namuose 126:131 (29:33, 24:37, 23:29, 28:39, 5:10) pripažino Majamio „Heat“ (2/0) pranašumą.

Praėjusio sezono MVP Giannis Antetokounmpo pelnė 29 taškus, atkovojo 17 kamuolių ir atliko devynis rezultatyvius perdavimus. Tačiau jis dar padarė aštuonias klaidas ir pratęsime likus daugiau nei dvejoms minutėms išnaudojo pražangų limitą.

Jis mačo dėl pražangų nebaigė antrą kartą iš eilės.

„Bucks“ trečiajame kėlinyje pirmavo 74:53, bet pagrindinio laiko pabaigoje turėjo gelbėtis jau patys šeimininkai.

„Bucks“ ketvirtojo kėlinio paskutinėmis sekundėmis atsiliko 119:121, tada Khrisas Middletonas atakavo pro šalį, bet kamuolį į krepšį su sirena pasiuntė jį pataisęs G.Antetokounmpo.

Pratęsime „Heat“ laimėjo atkarpą 8 – 0 ir to pakako tapti dvikovos nugalėtojai.

Majamio klubui dar nepadėjo dėl šeimyninių priežasčių nežaidžiantis Jimmy Butleris.

„Heat“: Goranas Dragičius 25, Bamas Adebayo 19 (13 atk. kam., 8 rez. perd.), Kendrickas Nunnas 18, Kelly Olynykas, Tyleris Herro ir Derrickas Jonesas po 14.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 29 (17 atk. kam., 9 rez. perd.), Khrisas Middletonas 25, Wesley Matthewsas ir Kyle‘as Korveris po 14, Brookas Lopezas 12, Ersanas Ilyasova 11.