Aukščiausias NBA žaidėjas Tacko Fallas debiutavo lygoje ir su Bostono „Celtics“ (2/1) komanda įsirašė pergalę.

Brado Stevenso auklėtiniai svečiuose 118:95 (22:24, 24:27, 36:25, 36:19) įveikė Niujorko „Knicks“ (0/3) krepšininkus.

T.Fallas aikštėje pasirodė ketvirtajame kėlinyje, kai mačo nugalėtojas jau buvo aiškus. Jis per keturias minutes įmetė keturis taškus.

„Tai neįtikėtinas jausmas. Rungtynių metu nežinojau, ar galėsiu žaisti. Kai tik skirtumas pradėjo didėti, pradėjau galvoti, kad tikriausiai ateis mano laikas“, - sakė 229 cm ūgio atletas.

Bostono klubas dominavo antroje mačo pusėje, kurią laimėjo 72:44. „Celtics“ į pergalę vedė 32 taškus įmetęs Kemba Walkeris.

Trečiasis šaukimas RJ Barrettas pralaimėjusiems pelnė 26 taškus, o lietuvių kilmės Ignas Brazdeikis dvikovai nebuvo registruotas.

„Knicks“: RJ Barrettas 26, Mitchellas Robinsonas 17, Marcusas Morrisas 12, Julius Randle‘as 10 (10 atk. kam.).

„Celtics“: Kemba Walkeris 32 (7/12 trit.), Jaylenas Brownas 19, Jaysonas Tatumas 15, Marcusas Smartas 12.