Pralaimėjimą NBA patyrė Indianos „Pacers“ (0/2) komanda su Domantu Saboniu.

Nate‘o McMillano auklėtiniai svečiuose 99:110 (28:26, 20:39, 26:25, 25:20) pripažino Klivlando „Cavaliers“ (1/1) pranašumą.

Lietuvis žaidė 33 minutes, pelnė 14 taškų (6/13 dvit., 2/2 baud.), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet po 5 kartus suklydo ir prasižengė.

Indianos komandoje ryškiausias buvo 30 taškų pelnęs Malcolmas Brogdonas, o nugalėtojams Tristanas Thompsonas įmetė 25 taškus ir atkovojo 13 kamuolių.

Be to, T.Thompsonas pataikė pirmąjį karjeros tritaškį.

„Pacers“ varžovus į priekį paleido antrajame kėlinyje, kuriame pralaimėjo atkarpą 4-26, o visas ketvirtis baigėsi rezultatu 20:39. Per šį kėlinį „Cavaliers“ pataikė septynis tritaškius ir jam pasibaigus komandas skyrė 17 taškų.

„Pacers“: Malcolmas Brogdonas 30 (10 rez. perd.), Domantas Sabonis 14, T.J.Warrenas 12, Mylesas Turneris 11 (11 atk. kam.), Justinas Holiday ir Edmondas Summeris po 10.

„Cavaliers“: Tristanas Thompsonas 25 (13 atk. kam.), Kevinas Love‘as 21 (13 atk. kam., 9 rez. perd.), Collinas Sextonas 18, Jordanas Clarksonas 15.