Nesustabdomas puolėjas Robertas Lewandowskis prisidėjo prie dar vienos Miuncheno „Bayern“ pergalės Vokietijos „Bundesligoje“, tuo tarpu jų didžiausi konkurentai Dortmundo „Borussia“ sužaidė lygiosiomis.

Miuncheno „Bayern“ sužaidė solidžias rungtynes ir rezultatu 2 – 1 įveikė lygos naujokus Berlyno „Union“.

„Bayern“ greitai išsiveržė į priekį, kadangi sužaidus tik 13 minučių taikliu smūgiu pasižymėjo gynėjas Benjaminas Pavardas.

Vos įsibėgėjus antram kėliniui dar vieną įvartį pridėjo ir lenkas R.Lewandowskis, kuris šiame „Bundesligos“ sezone yra tiesiog nesustabdomas. Jis per devynias rungtynes mušė jau trylika įvarčių, taip pat pasižymėjo visuose žaistuose susitikimuose.

58-ą minutę Manuelis Neueris dar ir atlaikė varžovų vienuolikos metrų baudinį, tačiau 86-ą minutę Sebastianas Polteris visgi pasiuntė kamuolį į vartus, tai taip pat padarydamas nuo vienuolikos metrų žymos.

Tuo tarpu Dortmundo „Borussia“ nesugebėjo įveikti Gelzenkircheno „Schalke“ ekipos, su kuria sužaidė lygiu rezultatu 0 – 0.

Išvykoje žaidusi „Borussia“ laimėjo kamuolio kontrolę, tačiau sukūrė vos 8 progas smūgiuoti į vartus prieš varžovų 14.