Penktadienį „Leicester City“ klubas padovanojo savo sirgaliams istorinę pergalę ir rezultatu 9 – 0 nugalėjo „Southampton“, o šios ekipos fanai nepamiršo paminėti ir praėjusiais metais tragiškai žuvusio klubo savininko.

Tarp sirgalių itin mėgta Vichai Srivaddhanaprabha iš gyvenimo pasitraukė po vienų „Leicester City“ rungtynių, kuomet pakilęs jo sraigtasparnis nukrito.

„Leicester City“ sirgaliai praėjus jau metams po buvusio klubo savininko mirties nepamiršo pagerbti jo atminimą net ir išvykos rungtynėse.

Internete greitai išpopuliarėjo vaizdo įrašas, kuriame visa tribūna į rungtynes atvykusių fanų dainuoja Anapilin iškeliavusiam klubo savininkui.

„Vichai turėjo svajonę sukurti futbolo komandą. Jis atvyko iš Tailando, bet dabar yra mūsiškis. Mes žaidžiame nuo vartų ir kontratakuojame. Anglijos čempionai. Tu įkvėpei mus taip dainuoti.“

Leicester fans pay tribute to their former owner a year after passing away. from r/soccer

„Leicester City“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynėse istoriniu rezultatu nušlavė „Southampton“ futbolininkus.

Benjaminas Chilwellas 10-ąją minutę pirmasis prišoko prie varžovų vartininko atremto kamuolio ir nukreipęs jį į vartus išvedė „Leicester City“ į priekį 1:0.

Vos po dviejų minučių Ryanas Bertrandas užsidirbo šiame susitikime raudoną kortelę ir „Southampton“ liko rungtyniauti dešimtyje.

Youri Tielemansas 18-ąją minutę puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.

Netrukus Ayoze’as Perezas du kartus iš eilės nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 4:0. Jamie Vardy 45-ąją minutę suklaidinęs varžovą pasiuntė kamuolį į vartus 5:0.

A.Perezas antrojo kėlinio pabaigoje pelnė „hat-tricką“ ir rezultatas tapo triuškinamas 6:0.

J.Vardy 58-ąją minutę tiksliu smūgiu galva pasiuntė kamuolį į vartus 7:0.

Šiame susitikime taip pat pasižymėjo Jamesas Maddisonas ir rezultatas tapo net 8:0.

J.Vardy per pridėtą rungtynių laiką sėkmingai realizavo vienuolikos metrų baudinį, o svečiai šventė įspūdingą pergalę 9:0.