Luka Dončičiaus ir Kristapo Porzingio duetas atvedė Dalaso „Mavericks“ (2/0) komandą į antrąją sezono pergalę.

Ricko Carlisle‘o auklėtiniai svečiuose 123:116 (27:41, 45:23, 23:29, 28:23) įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“ (0/2) krepšininkus.

L.Dončičius nugalėtojams atliko trigubą dublį. Jis pelnė 25 taškus, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

Aštuonis taškus slovėnas įmetė per paskutines penkias mačo minutes.

K.Porzingis įmetė 24 taškus ir blokavo penkis metimus.

Rezultatas buvo lygus ties 109 taškų, kol dvitaškį su pražanga pataikęs L.Dončičius pradėjo „Mavericks“ spurtą 6 – 0. „Pelicans“ dar buvo priartėjusi iki trijų taškų, bet po to slovėnas įmetė penkis taškus iš eilės ir įtvirtino komandos pergalę.

„Pelicans“ komanda galingai pradėjo rungtynes, kuri pirmąjį kėlinį laimėjo 41:27. Tačiau antrajame ketvirtyje iniciatyvą perėmė „Mavericks“ komanda, kėlinį laimėjusi rezultatu 45:23.

Naujojo Orleano klubui nepadėjo pirmasis šaukimas Zionas Williamsonas.

„Mavericks“: Luka Dončičius 25 (10 atk. kam., 10 rez. perd.), Kristapas Porzingis 24, Delonas Wrightas 20, Jalenas Brunsonas 14, Maxi Kleberas, Sethas Curry ir Timas Hardaway po 8.

„Pelicans“: Brandonas Ingramas 25 (8 atk. kam.), Derrickas Favorsas ir Joshas Hartas po 16, Lonzo Ballas 15, Frankas Jacksonas 10.