LeBrono Jameso ir Anthony Daviso duetas įrašė pirmąją Los Andželo „Lakers“ (1/1) komandos pergalę.

Franko Vogelio auklėtiniai namuose 95:86 (24:17, 19:20, 31:18, 21:31) nugalėjo Jutos „Jazz“ (1/1) krepšininkus.

L.Jamesas nugalėtojams pelnė 32 taškus, atkovojo septynis kamuolius ir atliko 10 rezultatyvių perdavimų.

A.Davisas įmetė 21 tašką ir atkovojo septynis kamuolius.

Los Andželo komanda trečiąjį kėlinį pabaigė atkarpa 9 – 0. Per šį spurtą du tritaškius įmetė Troy Danielsas ir tris taškus pridėjo L.Jamesas. „Lakers“ pasibaigus kėliniui pirmavo 74:55.

Paskutiniojo kėlinio pradžioje L.Jamesas pelnė dar penkis taškus, „Lakers“ pranašumas išaugo iki 22 taškų ir šeimininkai pergalės nepaleido.

„Jazz“ komandai Donovanas Mitchellas įmetė 24 taškus.

„Jazz“: Donovanas Mitchellas 24, Mike’as Conley 13, Emmanuelis Mudiay 12, Georges Niangas 10.

„Lakers“: LeBronas Jamesas 32 (10 rez. perd.), Anthony Davisas 21, Troy Danielsas 15, Danny Greenas ir Avery Bradley po 9.