Kyrie Irvingas debiutinėse oficialiose rungtynėse su Bruklino „Nets“ komanda pelnė net 50 taškų.

Tačiau įspūdingo gynėjo pasirodymo nepakako, nes jo atstovaujama komanda 126:127 (22:33, 34:35, 37:20, 22:27, 11:12) pralaimėjo Minesotos „Timberwolves“ (1/0) krepšininkams.

Pusšimtį taškų surinkęs krepšininkas pagerino debiutinių rungtynių taškų rekordą. Jis anksčiau priklausė Kiki Vandeweghe, kuris jį užfiksavo 1984 metais, kai pirmose rungtynėse įmetė 47 taškus.

K.Irvingas dar atkovojo aštuonis kamuolius ir atliko septynis rezultatyvius perdavimus.

Tiesa, K.Irvingas pratęsimo paskutinėmis sekundėmis galėjo išplėšti pergalę, tačiau krepšininko metimas buvo netikslus.

Pratęsime ryškiausias buvo Andrew Wigginsas, kuris likus 1:19 minučių išvedė „Timberwolves“ į priekį, o kitoje atakoje pasižymėjo dar kartą ir didino pranašumą 127:124.

A.Wigginsas nugalėtojams pelnė 21 tašką, o ryškiausias buvo Karlas-Anthony Townsas, kurio sąskaitoje 36 taškai ir 14 atkovotų kamuolių.

„Timberwolves“: Karlas-Anthony Townsas 36 (14 atk. kam.), Andrew Wigginsas 21, Robertas Covingtonas 15 (9 atk. kam.), Jeffas Teague‘as 14, Joshas Okogie 11, Jake‘as Laymanas 10.

„Nets“: Kyrie Irvingas 50 (17/33 met.), Caris LeVertas 20, Taureanas Prince‘as 15 (11 atk. kam.), Joe Harrisas ir Spenceris Dinwiddie po 14.