77 mln. JAV dolerių kontraktą prieš kelias dienas sudaręs Domantas Sabonis galingai pradėjo NBA sezoną.

Tačiau lietuvio atstovaujama Indianos „Pacers“ (0/1) namuose 110:119 (24:27, 31:27, 31:29, 24:36) pripažino Detroito „Pistons“ (1/0) pranašumą.

D.Sabonis dvikovą pradėjo startiniame penketuke, žaidė 36 minutes ir buvo rezultatyviausias komandos žaidėjas.

Aukštaūgis pelnė 27 taškus (11/14 dvit., 0/1 trit., 5/5 baud.), atkovojo 13 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, bet dukart suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Aukštaūgis buvo arti karjeros taškų rekordo, kuris yra 30 taškų.

Tai buvo pirmos sezono rungtynės, kai „Pacers“ startiniame penketuke žaidė D.Sabonis ir Mylesas Turneris, bet „Pistons“ gretose dominavo Andre Drummondas, kuris surinko 32 taškus bei sugriebė 23 kamuolius.

Šeimininkai trečiojo kėlinio viduryje pirmavo 73:64, bet kėliniui pasibaigus skirtumas sumažėjo iki trijų taškų.

Paskutinį ketvirtį „Pacers“ pralaimėjo 24:36.

„Pistons“: Andre Drummondas 32 (23 atk. kam.), Luke‘as Kennardas 30, Derrickas Rose‘as 18, Tony Snellas 10.

„Pacers“: Domantas Sabonis 27 (13 atk. kam.), Mylesas Turneris 25 (9 atk. kam.), Malcolmas Brogdonas 22 (11 rez. perd.), Jeremy Lambas ir T.J.Warrenas po 10.