Milano „Inter“ pagaliau iškovojo pirmąją pergalę UEFA Čempionų lygoje, o „Liverpool“ neturėjo didelio vargo su varžovais ir iškovojo tris lengvus taškus.

Milano „Inter“ pagaliau džiaugėsi pergale Čempionų lygoje, kur namuose rezultatu 2 – 0 palaužė Dortmundo „Borussia“.

Antonio Conte auklėtinius išvedė puolėjas Lautaro Martinezas, kuris sužaidus 22 minutes pasinaudojo komandos draugo perdavimu ir pasiuntė kamuolį į vartus.

Tas pats L.Martinezas turėjo galimybę rungtynių pabaigoje dar ir padvigubinti persvarą, tačiau ja nepasinaudojo, kuomet nerealizavo vienuolikos metrų baudinio.

Už jį antrą įvartį galiausiai pridėjo Antonio Candreva, kuris 89-ą minutę atsidūrė vienas prieš vartininką ir taikliu smūgiu jį nuginklavo – 2 – 0.

Tuo tarpu čempionų titulą ginantys „Liverpool“ futbolininkai iškovojo nesunkią pergalę ir rezultatu 4 – 1 įveikė „Genk“.

„Raudonųjų“ gretose išsiskyrė Alexas Oxlade—Chamberlainas, kuris pelnė du įvarčius – vieną rungtynių pradžioje, kitą – jau įsibėgėjus antram kėliniui.

Po įvartį šiose rungtynėse pelnė ir etatiniai „Liverpool“ lyderiai – Mohamedas Salah bei Sadio Mane.

Ši pergalė leido Jurgeno Kloppo auklėtiniams prisivyti „Napoli“, kurie vis dar juos lenkia vienu tašku.