„Barcelona“ futbolininkai iškovojo antrą pergalę UEFA Čempionų lygoje, kur rezultatu 2 – 1 įveikė Prahos „Slavia“. Ši pergalė tapo įsimintina ir katalonų lyderiui Lioneliui Messi.

Argentinietis neužtruko pakeisti nulinį rezultatą ir sužaidus vos tris minutes nuginklavo varžovų vartininką.

Šis įvartis jam tapo rekordiniu, kadangi L.Messi tapo pirmu futbolininku Čempionų lygoje, kuris pasižymėjo bent po vieną kartą 15-oje sezonų iš eilės. Jis įvarčius šiame turnyre muša nuo 2005/06 metų sezono.

L.Messi taip pat susilygino ir su Cristiano Ronaldo bei Rauliu pagal kitą rekordą – visi jie trys pasižymėjo prieš didžiausią skirtingų komandų skaičių. Skaičiuojama, kad dabar argentinietis yra pelnęs įvarčius į 33 skirtingų klubų vartus.

Antrajame kėlinyje du įvarčius mušė „Slavia“ žaidėjai, bet tai galiausiai lėmė „Barcelonos“ pergalę. 50-ą minutę rezultatą išlygino Janas Borilas, tačiau vos po 7 minučių kamuolį į savus vartus nukreipė Peteris Olayinka – 2 – 1.