Kitapus Atlanto naktį iš antradienio į trečiadienį startavo naujasis Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) sezonas. Pirmą pergalę iškovojo praėjusių metų čempionai, Toronto „Raptors“ krepšininkai.

„Raptors“ namuose 130:122 (27:30, 29:31, 32:25, 29:31, 13:5) po pratęsimo įveikė Naujojo Orleano „Pelicans“.

Po trečiojo kėlinio šeimininkai turėjo 18 taškų pranašumą, bet jį lemiamo ketvirčio metu iššvaistė ir komandos aiškinosi per papildomas penkias minutes.

„Pelicans“ komandos gerbėjai taip ir neišvydo ilgai laukto pirmojo Naujokų biržos šaukimo Ziono Williamsono debiuto. Jaunuoliui plyšo meniskas, todėl jis į aikštelę žengs po poros mėnesių.

Į pergalę Toronto klubą vedė Pascalis Siakamas ir FredasVanVleetas, jie abu pelnė po 34 taškus, o P. Siakamas dar pridėjo 18 atkovotų kamuolių.

„Raptors“ komanda savo sezono atidarymo rungtynes laimėjo septintą kartą iš eilės.

Prieš šią dvikovą Toronto klubo žaidėjams buvo įteikti didžiausi čempionų žiedai lygos istorijoje, taip pat į arenos palubes iškeltas praėjusių metų triumą žymintis paveikslas.