Kloppas pažėrė kritikos VAR dėl įskaityto Rashfordo įvarčio

„Liverpool“ Anglijos „Premier“ lygos išvykos rungtynes su „Manchester United“ baigė lygiosiomis 1 – 1 ir prarado pirmuosius taškus šiame sezone. „Raudonųjų“ strategas Jurgenas Kloppas buvo nepatenkintas VAR technologijos darbu ir tikino, kad Marcuso Rashfordo pelnytas įvartis neturėjo būti įskaitytas. 

Jurgenas Kloppas (nuotr. SCANPIX)

„Žaidėme pakankamai gerai, jog iškovotume tašką. Leidome „Man United“ žaisti tokiu stiliumi, kokiu jie norėjo. Jie labai sunkiai dirbo, tuo tarpu mes nepakankamai gerai orientavomės situacijoje.

Manau, kad visi gali sutikti su tuo, jog tai buvo pražanga, tačiau VAR to nematė. Mes nepralaimėjome, tačiau tai buvo akivaizdi pražanga. Toje situacijoje buvo akivaizdus kontaktas ir Divockas Origi nukrito ant vejos. Jie tęsė žaidimą ir surengė kontrataką. Kiek vėliau neįskaitė mūsų pelnyto įvarčio. Nemačiau epizodo, bet tikriausiai buvo užfiksuotas žaidimas ranka, viskas atrodė, jog vyksta prieš mus. Vėliau pelnėme įvartį ir stadione tapo tylu, žmonės tikriausiai galvojo, jog pasižymėsime dar kartą, tačiau iškovojome tašką ir judame į priekį.

Turėjome geriau atlikti darbą, tačiau yra kaip yra. Nemanau, kad „Man United“ gali žaisti tokiu stiliumi, jei kitos komandos nekontroliuoja taip dažnai kamuolio. Mes dažnai susiduriame su tokiomis ekipomis. Vienas iškovotas taškas yra geras rezultatas“,- kalbėjo strategas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų