„Manchester City“ klubas Anglijos „Premier“ lygoje užtikrintai 2:0 nugalėjo „Crystal Palace“ futbolininkus.

Bernardo Silva 17-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolį sėkmingai atrėmė „Crystal Palace“ vartų sargas Wayne‘as Hennessey‘us.

Gabrielis Jesusas 39-ąją minutę puikiu smūgiu galva išvedė „Man City“ ekipą į priekį 1:0.

Kevinas De Bruyne po kontakto su varžovu krito baudos aikštelėje, tačiau teisėjas pasinaudojęs VAR technologijos peržiūra nusprendė vienuolikos metrų baudinio neskirti.

Vienas prieš vartininką likęs Davidas Silva 41-ąją minutę sėkmingai pasiuntė kamuolį į vartus ir padvigubino svečių pranašumą 2:0.