Vokietijos „Bundesliga“ čempionato rungtynės tarp „Augsburg“ ir Miuncheno „Bayern“ baigėsi rezultatyviomis lygiosiomis 2:2.

Marco Richteris jau 1-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išvedė „Augsburg“ į priekį 1:0.

Netrukus M.Richteris atsidūrė dar vienos šeimininkų atakos smaigalyje, tačiau šį kartą smūgiuotas kamuolys skriejo šalia vartų.

Robertas Lewandowskis 14-ąją minutę tiksliu smūgiu galva atstatė šioje dvikovoje rezultatą 1:1.

Serge’as Gnabry 40-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

R.Lewandowskis pirmojo kėlinio pabaigoje atliko dar vieną smūgį, tačiau kamuolys skriejo virš skersinio.

Serge’as Gnabry 49-ąją minutę suklaidinęs varžovą puikiu smūgiu iš tolimos distancijos nuginklavo vartininką ir persvėrė rezultatą „Bayern“ naudai 2:1.

Alfredas Finnbogasonas 91-ąją minutę tiksliai uždarė komandos draugo perdavimą ir išplėšė lygiąsias 2:2.