Antrą pergalę penktose Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse pasiekė Dalaso „Mavericks“ ekipa.

Dalaso klubas Vankuverio mieste vykusiose rungtynėse 102:87 palaužė trečią kartą per tiek pat mačų pralaimėjusią Los Andželo „Clippers“ komandą.

Dar vieną labai solidų mačą sužaidė perspektyvusis „Mavericks“ ekipos duetas – Luka Dončičius bei Kristapas Porzingis.

Abu europiečiai per gana trumpą laiką surinko po dvigubą dublį. K. Porzingis per 23 minutes įmetė 18 taškų bei atkovojo 13 kamuolių, o L. Dončičius per 25 minutes surinko 15 taškų ir taip pat sugriebė 13 kamuolių.

Pirmą sykį į Kanadą sugrįžęs Kawhi Leonardas pelnė 13 taškų, o buvęs Kauno „Žalgirio“ gynėjas Derrickas Waltonas rungtyniavo 20 minučių ir per šį laiką įmetė 7 taškus.

„Clippers“: Montrezlas Harrellas 14, Kawhi Leonardas 13, Patrickas Pattersonas 12,... Derrickas Waltonas 7.

„Mavericks“: Kristapas Porzingis 18, Justinas Jacksonas 16, Luka Dončičius ir Timas Hardaway'us po 15,... Bobanas Marjanovičius 4.