Tel Avivo „Maccabi“ komanda Eurolygoje iškovojo pergalę po pratęsimo, kuri 84:69 (23:13, 15:17, 16:17, 12:20, 17:2) palaužė Belgrado „Crvena Zvezda“ krepšininkus.

Tel Avivo klubas pirmajame kėlinyje pirmavo 15 taškų ir nei karto neatsiliko, bet Michaelo Ojo taškai paskutiniojo ketvirčio pabaigoje lygino rezultatą ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pratęsime šeimininkai pelnė pirmuosius penkis taškus ir užtikrintai sužaidė jo pabaigą.

„Maccabi“ pratęsimą laimėjo rezultatu 17:2.

Prie žydų pergalės svariai prisidėjo buvęs žalgirietis Nate‘as Woltersas, kuris pelnė 15 taškų.

„Maccabi“: Scottie Wilbekinas 16, Omri Casspi 15, Nate‘as Woltersas 15, Tarikas Blackas 11.

„Crvena Zvezda“: Stratos Peperoglou 18, Ognjenas Dobričius 10, Billy Baronas 8.