27
Rungtynių akimirkos (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Vilniaus „Ryto“ (1/2) krepšininkai patyrė antrąją iš eilės nesėkmę Europos taurės B grupės varžybose. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namie 61:66 (18:17, 12:17, 18:16, 13:16) nusileido be pralaimėjimų žengiančiai Belgrado „Partizan“ (3/0).

27

Nė vienai komandai šiose rungtynėse per kėlinį nepavyko pelnyti bent dvidešimties taškų.

„Rytui“ Eimantas Bendžius ir Pako Cruzas pelnė po 15, Evaldas Kairys 10 taškų. Dar vienas slogias rungtynes sužaidė Arnas Butkevičius, kuris per 24 minutes nepelnė nė taško, prametė penkis metimus iš žaidimo ir surinko -2 naudingumo balus.

„Rytą“ skandino klaidos, kurių padaryta net 17 ir netaiklūs metimai. Pataikyta tik 13/35 (37,1 proc.) dvitaškių ir 6/22 (27,3 proc.) tritaškių.

Itin nesėkmingai sugrįžimas į Vilnių susiklostė buvusiam „Ryto“ lyderiui Artiomui Parachouskiui, mačą pradėjusiam starto penkete, bet žaidusiam vos keturias minutes. Per jas jis spėjo tik pramesti dvitaškį.

Vilniečiai pirmavo pirmas 19-ą rungtynių minučių, bet tada Torrianas Waldenas pataikė iš toli, „Partizan“ antrą kėlinį pabaigė spurtu 7:0 ir išsiveržę į priekį ir kuriam laikui perėmė kontrolę.

Trečiame kėlinyje jie jau turėjo 9 taškų pranašumą, bet „Ryto“ spurtą vainikavęs Eimanto Bendžiaus tritaškis leido trumpam vilniečiams vėl pirmauti.

„Partizan“ greitai susigrąžino persvarą ir ilgą laiką ji svyravo tarp 2-4 taškų, bet persverti rezultato „Rytui“ niekaip nepavyko.

Likus žaisti 45 sekundes Evaldas Kairys pataikė tik vieną baudą ir nepasinaudojo šansu išlyginti rezultatą.

Kitoje aikštės pusėje Nemanja Gordičius pataikė tritaškį per rankas, padidino atotrūkį iki 63:59 ir paliko 27 sekundes.

Vis tik po pertraukėlės Pako Cruzo tolimas metimas net nelietė lanko, o svečiai pergalę įtvirtino baudų metimais.

Kitas rungtynes Europos taurėje „Rytas“ žais spalio 23 d. išvykoje su Bursos „Tofaš“ (Turkija).

„Rytas“: E. Bendžius (6 atk. kam., 5 per. kam.) ir P. Cruzas po 15, E. Kairys 10, C. Bairstow ir T. Holloway po 5, M. Blaževičius 4, M. Girdžiūnas 3, M. Echodas ir D. Sirvydis po 2, D. Bičkauskis ir A. Butkevičius po 0.

„Partizan“: M. Paige’as 17, N. Gordičius 13, W. Mosley 11.