Ispanija prisižaidė ir atrankoje į 2020 metų Europos čempionatą rungtynėse paskutinę akimirką paleido pergalę prieš Norvegiją iš rankų bei užaidė lygiu rezultatu 1:1.

Šios rungtynės nepasižymėjo progų gausa. 22-ą minutę galimybės pasižymėti sulaukė norvegai, kuomet Joshua Kingas laimėjo oro dvikovą ir atliko gerą smūgį galva, bet fantastiškai sureagavęs vartininkas Kepa Arrizabalaga išsaugojo savo vartus „sausus“.

Vos prasidėjus antram kėliniui ispanai išsiveržė į priekį. 47-ą minutę Saulis Niguezas atliko puikų smūgį, kuris pasibaigė įvarčiu – 1:0.

Norvegai iškart bandė stotis ant kojų ir jau kitą minutę pavojingoje situacijoje atsidūrė tas pats J.Kingas, tačiau jo galva smūgiuotas kamuolys skriejo visiškai šalia vartų.

67-ą minutę arti įvarčio buvo Fabianas Ruizas, tačiau po jo stipraus smūgio iš distancijos kamuolys atsitrenkė į vartų konstrukciją. Po poros minučių gerą progą iššvaistė ir Santi Cazorla, kuriam nepavyko įveikti vartininko gynybos.

78-ą minutę J.Kingas ir vėl nesugebėjo pasiųsti kamuolio į vartus, kai po Martino Odegaardo perdavimo norvegas smūgiavo visiškai šalia virpsto.

90-ą minutę F.Ruizas ir vėl griebėsi už galvos, kadangi po jo smūgio kamuolys atsitrenkė į virpstą ir nepakliuvo į vartus.

Galiausiai 94-ą minutę norvegai pagaliau išlygino rezultatą, kuomet vienuolikos metrų baudinį realizavo prieš tai progas švaistęs J.Kingas.