Šeštadienį pirmą pralaimėjimą Vieningoje lygoje patyrė Manto Kalniečio atstovaujama Krasnodaro „Lokomotiv-Kuban“ (1/1) ekipa, kuri svečiuose 88:90 (25:21, 29:21, 16:25, 18:23) nusileido Astanos „Astana“ (1/1) komandai.

„Lokomotiv-Kuban“ pirmavo nuo pat pirmojo kėlinio pabaigos iki 37-osios rungtynių minutės, tačiau tada „Astana“ pelnė keturis taškus iš eilės ir rezultatas tapo lygus – 86:86. Netrukus šeimininkai dar pridėjoo keturis taškus be atsako bei po ilgo laiko išsiveržė į priekį 90:86.

Likus žaisti mažiau nei minutę Willas Cummingsas sumažino Krasnodaro klubo atsilikimą iki dviejų taškų – 88:90. „Lokomotiv-Kuban“ kitoje varžovų atakoje sugebėjo apsiginti, o Dimitrijus Kulaginas išprovokavo pražangą. Visgi jis prametė abu svarbius baudų metimus ir nors svečiai atsikovojo kamuolį po netaiklių metimų, tačiau lemtingu galėjęs tapti W.Cummingso tritaškis skriejo pro šalį.

M. Kalnietis per 12 minučių pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių, 0/2 tritaškių), atkovojo 2 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus prasižengė ir surinko 9 naudingumo balus.

„Lokomotiv-Kuban“: W.Cummingsas 16, D.Kulaginas (5 rez. perd.) 15, Johnny O‘Bryantas (6 atk. kam.) 13, Samas Dekkeris (8 atk. kam., 5 rez. perd.) 12.

„Astana“: C.Clarke‘as 26, Malcolmas Hillas (7 rez. perd.) 24, Dušanas Rističius (9 atk. kam.) 21, Aleksandras Žigulinas (1/8 tritaškių, 7 atk. kam.) 12.