Lietuvos čempionato starte – įspūdinga Europos vicečempionių Justės Jocytės ir Audronės Zdanevičiūtės akistata. Pastaroji pelnė net 37 taškus ir pagerino Moterų lygos rezultatyvumo rekordą, tačiau pergalingu debiutu džiaugėsi 13-metė J. Jocytė.

Jos atstovaujamas Klaipėdos „Neptūnas“ (1-0) savo aikštėje 81:59 (16:21, 25:12, 25:17, 15:9) pranoko Vilniaus „Kibirkšties-VKM“ (0-1) atstoves.

Dvikovą starto penkete pradėjusi 16-metė A. Zdanevičiūtė per 36 minutes įmetė 7 iš 15 dvitaškių, 4 iš 9 tritaškių, 11 iš 12 baudų, perėmė 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo net 11 pražangų ir 4 sykius suklydo.

Moterų lygos rezultatyvumo rekordas iki šiol priklausė Ukmergės „Vilkmergės“ legionierei Kourtni Perry, kuri 2018-2019 m. sezone per mačą buvo įmetusi 36 taškus.

Tuo metu pirmojo kėlinio viduryje nuo suolo pakilusi J. Jocytė žaidė 31 minutę, pelnė 21 tašką (6/11 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 3/3 baudos), sugriebė 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 4 pražangas.

Klaipėdiečių gretose rezultatyviausiai pasirodė Lina Mikelevičienė, įmetusi 27 taškus (7/11 dvitaškiai, 3/6 tritaškiai, 4/4 baudos).

Brigita Gudelionytė prie pergalės pridėjo dvigubą dublį: 13 taškų ir 14 atkovotų kamuolių per 37 žaidimo minutes.

Sostinės ekipai taškus pelnė vos keturios iš devynių žaidusių krepšininkių. „Kibirkštis-VKM“ suklydo 33 kartus, tuo metu šeimininkės – 17.

„Neptūnas“: Lina Mikelevičienė 27, Justė Jocytė 21 (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Brigita Gudelionytė 13 (14 atk. kam.).

„Kibirkštis-VKM“: Audronė Zdanevičiūtė 37 (11/24 metimai), Dominyka Gerkytė 10 (7 atk. kam., 10 kld.), Emilija Grigaliūnaitė 8.