Lietuvos vyrų futbolo rinktinė toliau lieka be pergalių atrankoje į kitų metų Europos čempionatą. B grupės rungtynėse Valdo Urbono auklėtiniai išvykoje 0:2 (0:1) nusileido Ukrainai.

Tai buvo penktasis Lietuvos pralaimėjimas per šešerias rungtynes – su vieninteliu tašku jie lieka absoliučiais grupės autsaideriais. Ukraina savo ruožtu turi 16 taškų ir užtikrintai žengia pirmi.

Pirmas rungtynių įvartis krito dar 29 minutę, kai Edvinas Girdvainis nespėjo paskui į baudos aikštelę įsiveržusį ir perdavimo sulaukusį Ruslaną Malinovskį, kuris smeigė kamuolį į vartus.

58 min. tas pats R. Malinovskis meistriškai po baudos smūgio šovė tiesiai į vartų kampą ir Lietuvos rinktinės vartininkas tik akimis palydėjo kamuolį.

79-ą minutę labai geroje situacijoje atsidūrė „Manchester City“ gynėjas O.Zinčenko, tačiau jis vos iš kelių metrų atstumo smūgiavo pro šalį.

Tik 83-ią minutę lietuviai susikūrė tikrai gerą progą, kuomet baudos aikštelės kraštu prasiveržęs Marijampolės „Sūduvos“ žaidėjas liko laisvas ir smūgiavo galingai, bet laiku sureagavęs vartininkas kamuolį atmušė.

Kitas rungtynes Lietuva žais pirmadienį Vilniuje, kur atvyksta Serbija.