Madrido „Real“ klubas (2/0) Eurolygoje savų žiūrovų akivaizdoje po dramatiškos kovos 86:85 (22:22, 28:22, 15:21, 21:20) privertė kapituliuoti Tel Avivo „Maccabi“ (0/2) krepšininkus.

„Maccabi“ trečiąjį kėlinį pradėjo spurtu 12:0 ir nutolo nuo savo varžovų 56:50. Netrukus „Real“ taip pat atsakė sėkmingomis atakomis puolime ir prieš lemiamą ketvirtį švieslentėje degė lygus rezultatas 65:65.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti dešimt sekundžių Scottie Wilbekinas taikliu dvitaškiu išvedė Izraelio klubą į priekį 85:83. Visgi netrukus Jaycee Carrollas paskutinėmis sekundėmis smeigė tolimą metimą ir išplėšė „Real“ dramatišką pergalę 86:85.

Karališkajam klubui Jordanas Mickey pelnė 16 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 30 naudingumo balų. J. Carrollas pridėjo 14, Anthony Randolphas 11, Facundo Campazzo 10 taškų.

„Maccabi“ ekipoje spindėo 22 taškus pelnęs Scottie Wilbekinas, po 15 pridėjo Elijahas Bryantas ir Johnas Dibartolomeo.