Kroatijos rinktinė Europos čempionato 2020 m. atrankos rungtynėse užtikrintai 3:0 nugalėjo Vengrijos futbolininkus.

Kroatijos rinktinės atakos smaigalyje atsidūręs Luka Modričius jau 5-ąją minutę sėkmingai nuginklavo vartininką ir išvedė šeimininkus į priekį 1:0.

Bruno Petkovičius 24-ąją minutę puikiu smūgiu uždarė komandos draugo perdavimą ir padvigubino kroatų pranašumą 2:0. Netrukus futbolininkas pasinaudojęs grubia varžovų klaida antrą kartą nuginklavo vartininką ir rezultatas tapo 3:0.

Laszlo Kleinheisleris antrojo kėlinio pradžioje užsidirbo antrą geltoną kortelę šiame susitikime ir Vengrija liko rungtyniauti dešimtyje.