Ketvirtadienį Prancūzijoje surengtose 69-osiose vyrų dviračių lenktynėse Paryžius - Buržas (UCI I kategorija) Evaldas Šiškevičius („Delko Marseille Provence“) iškovojo septintą vietą. Už tai jam atiteko po 35 pasaulio reitingo taškai. Tiek pat taškų bus įskaityta Lietuvai ir olimpinės atrankos reitinge. Evaldas šį sezoną į pirmąjį dešimtuką pateko septintą kartą.

Po finišo sprinto nugalėjo prancūzas Marc Sarreau („Groupama - FDJ“). Jis 193,9 km nuvažiavo per 4 val. 46 min. 54 sek. (vid. greitis – 40,55 km/h). Nugalėtojui atiteko 125 pasaulio reitingo taškai. 2-37 vietas užėmusiems dviratininkams įskaitytas nugalėtojo laikas. Antrą ir trečią vietas užėmė belgai – atitinkamai Tom van Asbroeck („Israel Cycling Academy“) ir Amaury Capiot („Sport Vlaanderen - Baloise“).

13-as finišavo Gediminas Bagdonas („Ag2r La Mondiale“). Jis pelnė po penkis pasaulio ir olimpinės atrankos reitingų taškus. Ramūnas Navardauskas („Delko Marseille Provence“, +1.15) klasifikuotas 60-as.

Iš 142 startavusių dviratininkų klasifikuota 120.

G. Bagdonas šiose lenktynėse 2015 metais finišavo šeštas.