Gudaitis – apie artėjantį sugrįžimą, sunkius momentus ir Scola pamokas

Milano „AX Armani“ komandos lietuvis Artūras Gudaitis penktadienį labai norėtų pasirodyti ant parketo Eurolygos antrojo turo mače prieš Kauno „Žalgirį“, bet jo norams išsipildyti nelemta.

A. Gudaitis (nuotr. SCANPIX)

Nuo šių metų vasario mėnesio kryžminių kelio raiščių traumos nežaidęs centras po truputį grįžta į rikiuotę – jis jau sportuoja su visa komanda, bet dar ant parketo pasirodyti negalės.

A.Gudaitis Lietuvos žurnalistams Italijoje teigė, kad jau yra pasiruošęs grįžti ant parketo ir tam nusiteikęs psichologiškai. A.Gudaitis išskyrė įdomų aspektą – „AX Armani“ žaidėjai pagaliau susirenka bendroje rūbinėje, kur prieš ar po treniruočių visada verda kalbos.

Iki šiol komanda turėjo dvi atskiras rūbines ir tai tikrai nepadėdavo ekipai tapti vieninga šeima.

„Pati pradžia reabilitacijos buvo gera, greitai palypėjau į viršų ir atrodė, kad įvyks greičiau nei manyta, bet taip nenutiko. Esu finišo tiesiojoje ir to laiko dar reikia, kad pajausčiau žaidimą“, – sakė lietuvis.

Ko dar trūksta, kad grįžtumėte ant parketo?

Kai tu nežaidi krepšinio aštuonis mėnesius, reikia laiko pajausti detales tiek pačiame žaidime, tiek detalės. Koja nėra tokia, kokia buvo prieš tai, todėl reikia susidėlioti mintis, kad reikės kažkur protingiau sužaisti. Daug mažų dalykų, kurie yra svarbūs.

Fiziškai jau neriboja jūsų?

Dabar sportavau su kontaktu, nėra jokių apribojimų.

Kur jus mato E.Messina?

Jis mėgsta aikštelėje aukštaūgius ir Brooksas kartais pas mus žaidžia „trečiu numeriu“. Visi žaidėjai turi būti įtraukti į žaidimo schemas ir tai yra gerai, nes visi gerai jaučiasi. Sezono pradžioje dar yra trūkumų, bet tai normalu. Eurolygoje pirmajame ture niekas nespindėjo geru žaidimu.

REKLAMA

Kaip apibūdintumėte E.Messiną?

Tik geriausiais žodžiais. Kaip visi sako, taip ir yra iš tiesų. Kaip asmenybė jis yra tikrai griežtas treneris, kuris išreikalauja iš žaidėjų visko. Už aikštelės ribų gali pasikalbėti kaip draugas. Ant parketo visi žinome, ko reikalauja jis bei nori iš viso personalo.

Kur labiausiai pasikeitė „AX Armani“ žaidimo braižas?

Nuo komandinio žaidimo iki už aikštės ribų esančių dalykų – pagaliau turime bendrą rūbinę. Atrodo juokinga, bet tai yra didelis privalumas. Tiesiog dabar esame tikra šeima ir tiek.

Jau didžiojoje salėje įrengė naują rūbinę?

Prie treniruočių salės įrengė rūbinę, nes turėjome dvi. Dabar turime vieną.

L.Scola papildė komandą. Ką norėtumėte iš jo išmokti?

Jis yra labai geras mokytojas. Aikštelėje tokį surasti būtų sunku. Turi ir aikštelėje mokytoją, ir trenerį, todėl bus smagu žaisti.

Ar ši Milano komanda yra arčiau širdies nei buvusi? 

Nenoriu per daug sakyti, kad kažkas buvo blogai. Prieš širdies visada yra protingas žaidimas ir akcentuotas, ką dabar turime. Belieka tik išpildyti, ko treneris prašo bei augti kaip komandiškai.

Kokį įspūdį palieka „Žalgiris“?

Komanda nauja ir visada taip yra su „Žalgiriu“, kadangi žaidėjai padidina savo vertę ir išvyksta. Naujokams reikia laiko ir mums jo taip pat reikia. 

Norėjote po traumos grįžti stipresnis. Kur sustiprėjote?

Po tokių traumų daugiau pasikeiti psichologiškai, nes jėgos man tikrai netrūksta. Esu pasiruošęs žaisti, bet treneriai galbūt mato geriau ir nori palūkėti, jog būčiau tikrai pasiruošęs 100 proc.

Ar per reabilitaciją buvo piktų momentų?

Buvo visokių momentų. Kai praleidi tiek daug laiko be krepšinio, tikrai sunku. Atrodo, kad tikrai gali žaisti ir išeini pažaisti, bet kitą dieną pajauti kažkokios skausmus. Psichologiškai esu viskam pasiruošęs ir laukiu to pirmo mačo.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų