Antrąja pergale Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) ikisezoninėse rungtynėse džiaugėsi Naujojo Orleano „Pelicans“ komanda.

„Pelikanai“ po labai permainingos kovos 127:125 (25:26, 33:45, 28:36, 41:18) išvykoje palaužė Čikagos „Bulls“ ekipą.

Puikų pasirodymą šiame mače surengė 2019-ųjų pirmasis NBA naujokų biržos šaukimas Zionas Williamsonas.

Aukštaūgis per 27 minutes pelnė net 29 taškus, atkovojo 4 kamuolius bei atliko tiek pat rezultatyvių perdavimų.

Vis dėlto lemiamame svečių spurte Z.Williamsonas nedalyvavo. Puikiai ketvirtą kėlinį sužaidusių atsarginių žaidėjų pastangomis „pelikanai“ 12 minučių atkarpą laimėjo net 23 taškų bei šventė pergalę.

Buvęs Stambulo „Fenerbahče“ ekipos gynėjas Nicolo Melli per 14 minučių pelnė 4 taškus bei atkovojo 6 kamuolius.

„Bulls“: Zachas LaVine'as 28 (4/7 tritaškiai), Otto Porteris jaunesnysis 16 (7 atk. kam., 8 rez. perd.),... Lauri Markkanenas 12, Tomašas Satoransky 11 (8 rez. perd.).

„Pelicans“: Zionas Williamsonas 29 (12/13 dvitaškiai), Nickeilas Alexanderis-Walkeris (3/8 tritaškiai, 7 rez. perd.) ir Jahlilas Okaforas (5/5 dvitaškiai) po 13,... Brandonas Ingramas 9,... Lonzo Ballas 2 (9 rez. perd., 19 min.).