Antradienį Jonavos sporto arenoje prasidėjo UEFA futsalo (salės futbolo) Čempionų lygos pagrindinio etapo trečiosios grupės kovos. Pirmajame ture garsioji Barselonos „FC Barcelona“ (Ispanija) tik po dramatiškos kovos 1:0 nugalėjo Tiumenės „MFK Tyumen“ (Rusija) klubą.

Vienintelis rungtynių įvartis krito jau 7-ą minutę. Tuomet pasižymėjo „Barcelonai“ atstovaujantis brazilas Marcenio. Paskutinėmis minutėmis „Tyumen“ rengė tikrą šturmą prie varžovų vartų, kai pakeitė vartininką aikštės žaidėjų. Likus vos kelioms sekundėms iki rungtynių pabaigos rusai susikūrė auksinę progą pasižymėti, bet baltarusis Sergejus Krikunas iš artimos distancijos nesugebėjo pelnyti įvarčio, o „Barceloną“ išgelbėjo virpstas. Laikas netrukus ištiksėjo ir favoritai galėjo džiaugtis sunkia pergale.

„Barcelona“ praėjusiame sezone laimėjo Ispanijos lygą, o šį sezoną pradėjo 4 pergalėmis iš eilės ir vėl užėmė lyderės poziciją. Praėjusiame Čempionų lygos sezone „Barcelona“ nukeliavo iki pat finalinio ketverto. Tada pusfinalyje jie 2:5 nusileido „Kairat“ (Kazachstanas) klubui, o mažajame finale 3:1 nugalėjo Madrido „FS Inter“ (Ispanija). 2012 m. ir 2014 m. „Barcelona“ tapo stipriausiu Europos salės futbolo klubu. „Tyumen“ klubas yra dabartinis Rusijos čempionas.

Tiesa, šį sezoną „Tyumen“ pradėjo gana prastai, per 4 turus surinko tik 4 taškus ir užima 6-ą vietą. Antrose pirmojo turo rungtynėse nuo 19 val. žais Kauno „Vytis“ (Lietuva) ir Rudnio „MFC Ayat“ (Kazachstanas). Trys geriausios komandos pateks į elitinį etapą.