„Manchester City“ Anglijos „Premier“ lygoje savų žiūrovų akivaizdoje netikėtai 0 – 2 turėjo pripažinti „Wolves“ futbolininkų pranašumą.

Baudos aikštelėje perdavimo sulaukęs Patrickas Cutrone 6-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolys skriejo šalia vartų.

Netrukus Raulio Jimenezo 19-ąją minutę smūgiuotą kamuolį sėkmingai blokavo varžovas ir „Wolves“ ataka nutrūko.

Raheemas Sterlingas 33-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau šį kartą „Wolves“ vartų sargas Rui Patricio sėkmingai atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Davidas Silva 67-ąją minutę atliko galingą smūgį, tačiau kamuolys sudrebino vartų konstrukciją, tačiau rezultatas išliko nepakitęs.

Puikaus perdavimo sulaukęs Bernardo Silva 76-ąją minutę atliko smūgį, tačiau kamuolį blokavo vienas iš komandos draugų.

Greitos svečių atakos smaigalyje atsidūręs Adama Traore 80-ąją minutę tiksliai įveikė vartininko gynybą ir pasiuntęs kamuolį į vartus išvedė „Wolves“ į priekį 1:0. Netrukus futbolininkas per pridėtą rungtynių laiką antrą kartą nubaudė varžovus ir įtvirtino svečių pergalę 2:0.