„Leicester City“ vos nenutraukė įspūdingos „Liverpool“ pergalių serijos Anglijos „Premier“ lygoje, tačiau dėka labai vėlyvo vienuolikos metrų baudinio Jurgeno Kloppo auklėtiniai laimėjo rezultatu 2 – 1.

Atkakliose rungtynėse „Liverpool“ į priekį išsiveržė tik pirmo kėlinio pabaigoje, kuomet 40-ą minutę Jonny Evansas nesugebėjo „išvalyti“ ilgo perdavimo, o jį aplenkęs Sadio Mane liko vienas prieš vartininką ir labai lengvai jį nuginklavo – 1 – 0.

80-ą minutę iš džiaugsmo pratrūko „lapių“ sirgaliai, kuriuos iš jų vietų pakėlė Jamesas Maddisonas. Saugas sulaukė gero komandos draugo perdavimo ir tiksliu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų tinklą – 1 – 1.

Visgi „Liverpool“ pavyko išplėšti vėlyvą pergalę, kuomet jau pridėto laiko metu teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį už pražangą baudos aikštelę. Šį smūgį šaltakraujiškai realizavo Jamesas Milneris – 2 – 1.

Tai buvo jau aštunta „Liverpool“ pergalė iš eilės. Šiame sezone jie dar neišbarstė nė vieno taško ir užima pirmą vietą turnyro lentelėje.

Vos pasibaigus rungtynėms, aikštėje sukilo aistros ir vos neįsiplieskė muštynės. „Leicester City“ žaidėjas Ayoze Perezas ketino kibti į atlapus lemiamą įvartį pelniusiam J.Milneriui, tačiau „lapių“ žaidėją vos spėjo sulaikyti jo komandos draugai.

After the whistle Liverpool vs Leicester (2-1) from r/soccer