Septintasis turas Vokietijos „Bundesligos“ lyderiams nebuvo sėkmingas. Miuncheno „Bayern“ pralaimėjo, tuo tarpu Dortmundo „Borussia“ paskutinę minutę įsimušė į savus vartus ir prarado du taškus.

Niko Kovačo vadovaujami „Bayern“ turėjo savo namuose pripažinti „Hoffenheim“, kurie laimėjo rezultatu 2 – 1, pranašumą.

Visi trys šių rungtynių įvarčiai krito tik antrajame kėlinyje. „Hoffenheim“ pirmieji išsiveržė į priekį, kai Sargisas Adamyanas 52-ą minutę nedvejodamas atliko gerą smūgį, po kurio kamuolys suspurdėjo vartų tinkle.

73-ią minutę „Bayern“ išlygino rezultatą, kai Robertas Lewandowskis tiksliu smūgiu galva smeigė kamuolį į vartus, tačiau ilgai tokiu balansu džiaugtis neteko.

Jau 79-ą minutę „Hoffenheim“ vėl džiaugėsi įvarčiu, kurį pelnė vartininką nuginklavęs S.Adamyanas – 2 – 1.

Nesėkmingas rungtynes sužaidė ir „Borussia“, kurie pačioje rungtynių pabaigoje įsimušė kamuolį į savus vartus ir sužaidė lygiu rezultatu 2 – 2 su „Freiburg“.

„Borussia“ pirmieji pakeitė nulinį rezultatą, kuomet 20-ą minutę Thorganas Hazardas perdavė kamuolį Axeliui Witseliui kampinio metu, o belgas nukreipė jį į vartus.

Į tai „Freiburg“ atsakė savu įvarčiu, kurį 64-ą minutę pelnė Gianluca Waldschmidtas. Ilgai lygus rezultatas nebuvo, kadangi vos po trijų minučių „Borussia“ vėl buvo priekyje, kai kamuolį į vartus pasiuntė Achrafas Hakimi – 2 – 1.

Dortmundo ekipai galiausiai nepavyko iškovoti pergalės, kadangi pačioje rungtynių pabaigoje gynėjas Manuelis Akanji nukreipė kamuolį į savus vartus – 2 – 2.