Po siaubingo pasirodymo Čempionų lygoje, Londono „Tottenham“ kapituliavo ir Anglijos „Premier“ lygoje, kur ne tik neteko pagrindinio vartininko dėl traumos, bet ir patyrė triuškinamą pralaimėjimą rezultatu 0 – 3 prieš „Brighton“.

Viena prasčiausių Anglijos komandų šiame sezone puikiai pradėjo rungtynes ir jau trečią minutę išsiveržė į priekį. Tuomet kamuolį į vartus po Hugo Lloriso klaidos pasiuntė Nealas Maupajus – 1 – 0.

Netrukus H.Llorisui dar ir teko palikti aikštę, kadangi dėl patirtos traumos jis rungtynių tęsti nebegalėjo. Jį pakeitė Paulo Gazzaniga, kuriam galiausiai taip pat nesisekė gintis nuo varžovų atakų.

32-ą minutę „Brighton“ padvigubino savo persvarą, kai kamuoliui labai dėkingai atšokus baudos aikštelėje, Aaronas Connolly nukreipė jį į nebeginamus vartus.

„Brighton“ tiesiog dominavo antrajame kėlinyje, kurio metu „Tottenham“ praktiškai nesulaukė progų bandyti gelbėtis, o patys dar labiau padidino atotrūkį.

65-ą minutę po ilgo ir labai tikslaus perdavimo greitos atakos smaigalyje atsidūręs A.Connolly puikiu smūgiu nukreipė kamuolį į vartų kampą – 3 – 0.

Vos porą minučių prieš šią situaciją P.Gazzanigos vartams grasino ir Pascalis Grossas, kuris smūgiu iš aštraus kampo sudrebino vartų skersinį.

„Brighton“ ekipai ši pergalė padėjo šoktelėti iškart per kelias pozicijas turnyro lentelėje, tuo tarpu stringantys „Tottenham“ per paskutines dvejas rungtynes visuose turnyruose praleido net 10 įvarčių ir turi rimtų problemų.