33
E. Ulanovas (nuotr. Fotodiena.lt)

Kauno „Žalgirio“ (0/1) krepšininkai nesėkmingai startavo 2019-2020 m. Eurolygos sezone, kai sausakimšoje namų arenoje 58:70 nusileido Vitorijos „Baskonia“ (1/0) komandai.

33

Vienintelis Edgaras Ulanovas šiame mače iš žalgiriečių surinko dviženklį naudingumo balų skaičių.

Jis pelnė 9 taškus, atkovojo 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė du kamuolius ir surinko 20 naudingumo balų.

„Pasirodo, kad daug dalykų dar turime mokytis. Praleisti 70 taškų prieš tokią komandą nėra blogai, bet puolime patys labai strigome.

Jeigu praėjusiais metais tokius didelius žmones kaip Y. Fallas sugebėdavome nubausti, tai dabar dar nėra tos kantrybės, išpildymo ir susižaidimo. Momentais per daug skubėjome prieš jį, o gynyboje buvo nemažai pražangų, kurių buvo nepadaryta, kai reikėjo, ir padaryta, kai nereikėjo. Už kiekvieną klaidelę mus baudė ir grąžino į realybę, kad pamatytume, jog Eurolygoje reikia žaisti žymiai geriau“, – žurnalistams sakė E. Ulanovas.

„Baskonia“ į priekį pabėgo antrame kėlinyje, kai užstrigę žalgiriečiai per pirmas devynias ketvirčio minutes surinko vos šešis taškus.

Įgytą dviženklę persvarą svečiai išlaikė iki ketvirto kėlinio, neprisileisdami „Žalgirio“ arčiau nei per penkis taškus.

Ketvirtame kėlinyje ugnies įpūtė du iš eilės Artūro Milaknio tolimi metimai, leidę nukirpti atsilikimą iki 55:59.

Tačiau „Baskonia“ ir vėl atsakė savo spurtu bei greitai atstatydami dviženklį pranašumą, kurią išlaikė viso likusio laiko metu.

„Kai kur susikalbėjimo, kai kur geros pražangos, – kodėl vis nepavykdavo perlaužti mačo, svarstė puolėjas. – Jeigu LKL tos bėdos neišlįsdavo, tai šiandien pasimatė“.