Budapešte (Vengrija) prasidėjusiame ketvirtajame pasaulio plaukimo taurės etape startavo trys Lietuvos sportininkai.

Vyrų 400 m plaukime laisvuoju stiliumi favoritas Danas Rapšys nepersistengė ir atrankoje užtruko 3 min. 56.17 sek. Lietuvis užėmė 7-ą vietą ir pateko į finalą, bet jame plauks viename iš kraštinių takelių. Atranką laimėjo olandas Lucas Kroonas (3:53.49), aplenkęs vokietį Florianą Wellbrocką (3:54.41) bei čeką Janą Micką (3:54.63).

Deividas Margevičius vyrų 100 m plaukimo peteliške atrankoje buvo 6-as (53.78) ir taip pat pateko į finalą. Greičiausias buvo lenkas Jakubas Majerski (52.17), pranokęs du vengrus – Szebasztianą Szabo (52.43) bei garsųjį Kristofą Milaką (52.74).

Apmaudžiai už finalo borto liko Andrius Šidlauskas. Jis 100 m krūtine įveikė per 1 min. 1.55 sek., užėmė 9-ą vietą ir liko per 0.08 sek. nuo finalo.