Trečiadienio vakarą UEFA Čempionų lygoje nugriaudėjo dar aštuonerios rungtynės. Sudėtingą pergalę paskutinėmis minutėmis iškovojo FC „Barcelona“ klubas, o praėjusių metų čempionai, „Liverpool“ futbolininkai, laimėjo septynių įvarčių dramą namuose.

„Barca“ namuose po dviejų Luiso Suarezo įvarčių 2:1 (0:1) nukovė garbingai kovojusį Milano „Inter“ klubą. Antrasis urugvajiečio įvartis krito laikrodžiui mušant paskutines dešimt dvikovos minučių.

„Liverpool“ namuose 4:3 (3:1) įveikė siurprizą pateikusius „Salzburg“ futbolininkus. Du įvarčius pelnė Mohamedas Salah, po vieną pridėjo Sadio Mane ir Andrew Robertsonas.

Londono „Chelsea“ iškovojo itin svarbią pergalę Prancūzijoje, kur 2:1 (1:1) įveikė „Lille“ ekipą. Įvarčius pelnė Tammy Abrahamas ir Willianas.

Amsterdamo „Ajax“ šėlo Ispanijoje, kur 3:0 sutriuškino „Valencia“, „Lyon“ kiek netikėtai 2:0 susitvarkė su „Leipzig“ futbolininkais.