Dortmundo „Borussia“ iškovojo pirmąją pergalę UEFA Čempionų lygoje, tuo metu varžovų neįveikę „Napoli“ prarado pirmuosius taškus.

Vokietijos vicečempionai „Borussia“ rezultatu 2:0 įveikė Prahos „Slavia“ ekipą, kuriai tai buvo pirmas pralaimėjimas šių metų Čempionų lygoje.

Dortmundo ekipos pergalę nukalė jaunasis Achrafas Hakimi, kuris pelnė abu savo komandos įvarčius.

35-ą minutę jis išvedė „Borussia“ į priekį, kuomet po puikaus solinio prasiveržimo atsidūrė baudos aikštelėje ir nukreipė kamuolį į vartus.

89-ą minutę krašto gynėjas dar ir padvigubino persvarą, kai pasinaudojo Juliano Brandto perdavimu ir tiksliu smūgiu nuginklavo vartininką – 2:0.

„Napoli“ prarado pirmuosius taškus E grupėje, kur sužaidė nulinėmis lygiosiomis su „Genk“ ekipa.