Nelengvą pergalę Vieningoje lygoje pasiekė Maskvos CSKA (1/1) ekipa, namie 89:74 (20:23, 21:16, 19:20, 29:13) palaužusi Kazio Maksvyčio treniruojamą Permės „Parma“ (0/1) klubą.

Galutinis rezultatas visiškai neatspindi mačo eigos – komandos ilgai žengė koja kojon, o dar ketvirtajame kėlinyje „Parma“ pirmavo 62:60.

Vis dėlto lemiamu metu maskviečiai susiėmė, nes tiesiog negalėjo sau leisti patirti antrojo pralaimėjimo paeiliui.

Vienas geriausių „Parma“ žaidėjų buvo Adas Juškevičius. Gynėjas per 36 minutes pelnė 18 taškų (4/5 dvitaškių, 3/6 tritaškių, 1/3 baudų metimų), atkovojo 3, perėmė vieną ir prarado 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, prasižengė 4 kartus bei surinko 17 naudingumo balų.

Eigirdas Žukauskas per 26 minutes pelnė 8 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/6 baudų metimų), atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo, 4 sykius pažeidė taisykles ir surinko 5 naudingumo balus.

21 tašką Permės klubui pelnė Maksimas Grigorjevas, 10 – Arnettas Moultrie.

CSKA gretose geriausias buvo 25 taškus pelnęs Mike‘as Jamesas (3/7 tritaškių), 18 pridėjo Willas Clyburnas, 11 – Kyle‘as Hinesas, 10 – Janis Strelniekas.