„Milan“ ekipos pragaras naujajame Italijos sezone tęsiasi. Rungtynių pabaigoje likę mažumoje, jie krito prieš „Torino“ rezultatu 1 – 2, o tai buvo jau trečias jų pralaimėjimas „Serie A“ čempionate.

O rungtynės „Milan“ futbolininkams prasidėjo tikrai gerai, kadangi jie greitai įgijo pranašumą. Sužaidus vos 18-a minučių teisėjas skyrė vienuolikos metrų baudinį, kurį sėkmingai realizavo lenkas Kšyštofas Piatekas.

Antrojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė keliomis progomis, tačiau pagrindiniai įvykiai nuriko kėliniui persiritus jau į antrą pusę.

„Milan“ sugebėjo paleisti iš rankų turėtą persvarą ir tai padarė vos per 4-ias minutes. 72-ą minutę rezultatą išlygino kamuolį į vartus pasiuntęs Andrea Belotti – 1 – 1.

Jau kitą minutę „Milan“ liko mažumoje, o prarado ne ką kitą, o savo pagrindinį vartininką Pepę Reiną, kuriam buvo parodyta raudona kortelė.

76-ą minutę A.Belotti tapo savo komandos didvyriu, kadangi ne tik įsiveržė į baudos aikštelę, bet ir smeigė pergalingą įvartį – 2 – 1.

Trečią pergalę sezone iškovoję „Torino“ pakilo į šeštą poziciją, tuo tarpu pralaimėjimus renkantys „Milan“ šiuo metu yra vos trylikti.