Vilniaus „Riteriai“ Lietuvos A lygoje iškovojo lengvą pergalę, kuomet rezultatu 3 – 1 įveikė daug pasipriešinimo nesuteikusią „Palangą“.

Tiesa, nors ir įvarčiai krito į abejus vartus, visus juos mušė „Riterių“ žaidėjai. „Palanga“ jau trečią žaidimo minutę išsiveržė į priekį, kuomet apmaudžiai sužaidęs Vilniaus ekipos gynėjas Valdemaras Borovskis nukreipė kamuolį į savus vartus.

Vėliau vyko vieno žmogaus šou ir pagrindiniu jo aktoriumi tapo „Riterių“ legionierius Teremas Moffi, kuris pelnė tris įvarčius.

25-ą minutę jis po gero komandos draugo perdavimo išlygino rezultatą mušdamas kamuolį į tuščius vartus, o 40-ą minutę įveikęs abejingą varžovų gynybą nesudėtingu smūgiu dar kartą nuginklavo vartininką – 2 – 1.

Pergalė buvo įtvirtinta 52-ą minutę, kuomet po Dovydo Virkšo pakelto kampinio T.Moffi smūgiu galva smeigė kamuolį į vartų tinklą ir užbaigė vadinamąjį „hetriką“.

„Riteriams“ tai buvo dvylikta pergalė A lygoje, kuri jiems leido įsitvirtinti trečioje vietoje. Vos 13 taškų turinti „Palanga“ užima priešpaskutinę septintą poziciją.