Ispanijos Supertaurės finale Madrido „Real“ klubas 89:79 (21:20, 27:13, 21:30, 20:16) pranoko Barselonos „Barcelona“ krepšininkus ir iškovojo trofėjų.

Nuo pat dvikovos pradžios situaciją kontroliavę „Real“ krepšininkai antrajame ketvirtyje atitrūko dviženkliu skirtumu, kurį „Barca“ sugebėjo sumažinti iki 6 taškų pasibaigus trečiajam kėliniui – 63:69.

Nors Madrido ekipa vėl buvo atitrūkusi ir turėjo dviženklį pranašumą (83:72), tačiau „Barca“ likus 1 minutei ir 40 sekundžių priartėjo – 79:84.

Čia pat Facundo Campazzo pataikė tritaškį, Jordanas Mickey pridėjo baudos metimus (89:79) ir „Real“ įtvirtino pergalę.

Nugalėtojams F. Campazzo pelnė 16 taškų (5 atk. kam., 5 rez. perd.), Rudy Fernandezas ir J.Mickey (7 atk. kam.) – po 10, Jaycee Carrollas (0/4 tritaškiai), Sergio Llullas, Nicolas Laprovittola ir Gabrielis Deckas (5 atk. kam.) pridėjo po 9 taškus.

Pralaimėjusiems buvęs žalgirietis Brandonas Daviesas įmetė 23 taškus, Nikola Mirotičius – 14 (2/7 tritaškiai, 6 atk. kam.), Cory Higginsas (5 atk. kam.) ir Malcolmas Delaney surinko po 13