Kauno „Žalgiris“ (1-0) sezoną pradėjo triuškinančia pergale. Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai „Betsafe-LKL“ sezono starte nepasigailėjo „Šiaulių“ (0-1) krepšininkų.

Pirmosiose naujojo sezono rungtynėse šalies čempionai Šiauliuose iškovojo pergalę 94:63 (29:21, 24:16, 23:13, 18:13).

Į priekį nugalėtojus vedė Zachas LeDay, kuris per 19 minučių pelnė 17 taškų. 14 pridėjo Jockas Landale'as. Pralaimėtojams 18 taškų surinko Benas Griciūnas.

Itin rezultatyviai prasidėjusiame mače „Žalgiris“ atitrūko pirmojo kėlinio viduryje, kai surengė spurtą 10:0 bei pirmą kartą įgijo dviženklį pranašumą 25:15.

Antrojo ketvirčio pradžioje žalgiriečiai įjungė dar aukštesnę pavarą ir nutolo 39:22. Įpusėjus susitikimui, aukštą tempą puolime demonstravusi Kauno ekipa pirmavo 53:37.

Vos 2 tritaškius iš 17 (11 proc.) pataikiusiems „Šiauliams“ po pertraukos atkurti intrigos nepavyko. Š. Jasikevičiaus kariauna toliau didino savo persvarą bei užtikrintai žygiavo pergalės link.