„Manchester United” sekmadienio pavakarę Anglijos pirmenybėse patyrė antrąjį pralaimėjimą. Įvarčio nepelniusi Mančesterio komanda 0:2 (0:1) pripažino Londono „West Ham” pranašumą.

Visos dvikovos metu tarsi žingsiu užnugaryje buvę „Man Utd” pirmą įvartį praleido pačioje pirmojo kėlinio pabaigoje, kuomet 44 minutę pasižymėjo Andrėjus Yarmolenka.

Antrajame kėlinyje Mančesterio ekipa dar turėjo kelias progas išlyginti rezultatą, bet visos viltys subliuško 84 minutę, kai įspūdingai baudos smūgiu antrą Londono klubo įvartį pelnė Aaronas Cresswellas.

Po pralaimėjimo „Man Utd” krenta į septintą vietą, „West Ham” kyla į ketvirtąją.