„Barcelona“ Ispanijos „La Liga“ pirmenybėse 0:2 nusileido „Granada“ futbolininkams ir patyrė antrąjį pralaimėjimą šiame sezone bei užfiksavo blogiausią startą nuo 1994-95 m.

Grubia varžovo klaida pasinaudojusi „Granada“ perėmė kamuolį, o atakos smaigalyje atsidūręs ir 2-ąją minutę kamuolį į vartus nukreipęs Ramonas Azeezas išvedė šeimininkus į priekį 1:0.

Antonio Puertas 15-ąją minutę atliko pavojingą smūgį, tačiau „Barcelona“ ekipą nuo praleisto dar vieno įvarčio išgelbėjo puikiai kamuolį atrėmęs Marcas Andre Ter Stegenas.

Luisas Suarezas 21-ąją minutę atliko „Barcelonos“ baudos smūgį, tačiau smūgiuotas kamuolys atsitrenkė į iš žaidėjų sudarytą „sienelę“ ir pavojaus prie varžovų vartų nesukūrė.

Lionelis Messi 51-ąją minutę atliko baudos smūgį iš 25 metrų, tačiau varžovai sėkmingai blokavo kamuolį.

Alvaro Vadillo 66-ąją minutę sėkmingai nuginklavo vartininką ir įtvirtino šeimininkų pergalę 2:0.