„Manchester United“ pirmose UEFA Europos lygos rungtynėse savų žiūrovų akivaizdoje minimaliu rezultatu 1:0 nugalėjo „Astana“ futbolininkus.

Fredo jau 3-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino „Astana“ klubo vartų konstrukciją.

Marcuso Rashfordo 4-ąją minutę baudos smūgio metu pasiųstas kamuolys skriejo virš skersinio.

Sumaištimi baudos aikštelėje pasinaudojęs M.Rashfordas atliko pavojingą smūgį, tačiau nuostabiai pasirodęs vartininkas atrėmė kamuolį ir rezultatas išliko nepakitęs.

Masono Greenwoodo 16-ąją minutę smūgiuotas kamuolys skriejo greta vartų.

Dar vienos „Man United“ atakos smaigalyje atsidūręs M.Rashfordas liko vienas prieš vartininką, tačiau anglui perkelti sėkmingai kamuolio nepavyko.

Marcosas Rojo 47-ąją minutę atliko žemą perdavimą į baudos aikštelę, tačiau nei M.Greenwoodui, nei T.Chongui uždaryti jo tiksliai nepavyko.

M.Rashfordo 55-ąją minutę baudos smūgio metu galingai pasiuntė kamuolį vartų link, tačiau pastarasis tikslo nepasiekė.

Fredas 59-ąją minutę galingu smūgiu perkėlė kamuolį per iš žaidėjų sudarytą „sienelę“, tačiau varžovų vartininkas sėkmingai jį atrėmė.

Varžovą suklaidinęs M.Greenwoodas 73-ąją minutę pasiuntė kamuolį į vartus ir išvedė „Man United" į priekį 1:0.

Jesse Lingardo 80-ąją minutę smūgiuotas kamuolys sudrebino svečių vartų konstrukciją.